RedBeret Counter-Strike Forum

Dobrodosli na portal/forum RedBeret Klana !
 
HomePortalliCalendarGalleryFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Elena Ristevska (Makedonska reperka)

Go down 
AuthorMessage
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 19, 2007 2:35 pm

Elena Ristevska - 192

Сврти 192,192, 192,192, 192,192, ооооо
-----------------------
Ќе ти каже времето,
Јас сум ти најдоброто,
Ќе ти каже животот,
Од мене нема подобро
-----------------------
Како имаш лице,
Ти да застанеш пред мене,
Одкако пола град го пројде,
Јас се срамам од тебе.
Што опасност ти спремам,
Сега подобро да бегаш.
Врати се ти дома дур си жив,
Бегај далеку од мене,
Нема никој да те спаси,
Ниту бандата до тебе.
Хеј... минута ти давам бегај.
------------------------
Оооо... во опасна зона си,
Оооо... оди си дома ти,
Оооо... во опасна зона си,
Оооо... оди си дома ти.
-------------------------
Немој да веруваш дека ти верувам,
Дека Ања, Тања, Сања,
Само другарки ти биле,
Друг прави будала.
Само себеси се лажеш,
А ништо паметно да кажеш.
Не ми се верува дека ја вртиш,
Топката кон мене,
Дека моите другари,
Се палат на мене.
Се палат на мене,
Хах, како не ...
--------------------------
Ќе ти каже времето,
Јас сум ти најдоброто,
Ќе ти каже животот,
Од мене нема подобро.

Ќе ти каже најдобро,
Ќе ти каже,
Нема подобро.
--------------------------
Зигизигмbr>? зан, зигизиги зан, зигизиги зан, зигиги зан,
Зигизиги зан, зигизиги зан, зигизиги занзанзанзан.
--------------------------
Оомbr>?о... во опасна зона си,
Оооо... оди си дома ти,
Оооо... во опасна зона си,
Оооо... оди си дома ти.
--------------------------
Сврти 192,192, 192,192, 192,192, ооо
--------------------------
Бегај, бегај, бегај, далеку од мене,
Бегај, бегај, бегај, далеку од мене
Бегај, бегај, бегај бегај ...
--------------------------
Ќе ти каже времето,
Јас сум ти најдоброто,
Ќе ти каже животот,
Од мене нема подобро.
Ќе ти каже најдобро,
Ќе ти каже,
Нема подобро.
--------------------------
Оооо... во опасна зона си,
Оооо... оди си дома ти,
Оооо... во опасна зона си,
Оооо... оди си дома ти.
--------------------------
Зигизиги зан, зигизиги зан, зигизиги зан, зигиги зан,
Зигизиги зан, зигизиги зан, зигизиги занзанзанзан.
--------------------------
Ќе ти каже времето,
Јас сум ти најдоброто,
Ќе ти каже животот,
Од мене нема подобро.

Ќе ти каже најдобро,
Ќе ти каже,
Нема подобро.
--------------------------
Сврти 192,192, 192,192, 192,192, 192,192 ....

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 19, 2007 2:35 pm

Pr0 devojka Wink

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
Spook
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 1080
Age : 27
Lokacija : Dobaya City
Registration date : 2007-05-30

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 19, 2007 2:38 pm

Бегај, бегај, бегај бегај ...

_________________
no color will make sense after you were gone but if you were to stay now i'd
love to see the world in black and white
Back to top Go down
View user profile http://redberet-crew.co.sr
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 19, 2007 3:20 pm

Ma pro pesma bre ;q

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
avatar

Male
Number of posts : 1377
Age : 28
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 19, 2007 3:26 pm

Ja sam odavno pobegao Surprised

_________________


Earn the skill -- Don't Download it!NE KLIKTjI!!!! | A OVO KLIKNI | I OVO
Back to top Go down
View user profile http://cs-centar.org
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 19, 2007 3:48 pm

Verujem .. ;q

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
BraIn_DaMaGe
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 232
Registration date : 2007-06-09

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Wed Jun 20, 2007 3:22 pm

golemo govno!

_________________
WeLcOmETo[YaMaIcA!]HaVeAnIcEhOlYdAy
Back to top Go down
View user profile
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Mon Jun 25, 2007 12:41 am

Pushi kurac Smile

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
avatar

Male
Number of posts : 1377
Age : 28
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Mon Jun 25, 2007 7:49 pm

Iiijooooooooooooooooooooo sta ti je rekla za Kobas....

_________________


Earn the skill -- Don't Download it!NE KLIKTjI!!!! | A OVO KLIKNI | I OVO
Back to top Go down
View user profile http://cs-centar.org
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Tue Jun 26, 2007 4:24 pm

-.-

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
avatar

Male
Number of posts : 1377
Age : 28
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Mon Jul 02, 2007 6:28 pm

Question Question Question

_________________


Earn the skill -- Don't Download it!NE KLIKTjI!!!! | A OVO KLIKNI | I OVO
Back to top Go down
View user profile http://cs-centar.org
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
avatar

Female
Number of posts : 848
Age : 26
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   Mon Jul 16, 2007 11:19 pm

Hahahahahahah ;D ;D ;D

Aj lav ju ;D

_________________
<(^^ ,)> lol <(^^ .)> lol <(^^ ,)>
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Elena Ristevska (Makedonska reperka)   

Back to top Go down
 
Elena Ristevska (Makedonska reperka)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedBeret Counter-Strike Forum :: Svashta'Neshto :: Textovi Pesama-
Jump to: